Житловий Квартал
"Приозерний"
«Приозерний» - це сучасний житловий квартал, будівництво якого розпочалась в 2014 році. Розташований серед мальовничої природи міста Новояворівськ, що оточене лісами та водоймами. Ідея кварталу - це закрита, безпечна територія з сучасними методами охорони та відеоспостереження, а найважливіше, висока якість будівництва, найкраще оснащення квартир та ідеальне розташування! В проекті кварталу 6 будинків, розташованих на приватній території з власною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками, відпочинковими зонами та експлуатованими дахами. На сьогодні зведено 4-и будинки, 2-а з яких введені в експлуатацію та у них щасливо проживають понад 20 сімей. Всього лиш 140 квартир у 6-ти будинках, на відміну від сучасних багатоповерхівок, житло такого формату дає відчуття приватності та затишку. Завершення будівництва кварталу планується у 2020 році. Вже більше трьох років команда «Приозерного» працює згідно графіку. Кожен будинок здається вчасно та головне без зайвих турбот для майбутніх мешканців! Адже забудовник подбав про все: від розкішної прибудинкової території до просторих світлих під'їздів з відеоспостереженням та сучасними ліфтами.
«Приозерний»- це місце, продумане до найменших дрібниць, ми відійшли від застарілих принципів будівництва, щоб створити квартал, в якому вам захочеться жити та бути щасливими, адже ваше завдання насолоджуватись життям у найкращому кварталі міста, а про все інше подбаємо ми!
м. Новояворівськ, вул. Приозерна. Всього 40 км до центру Львова.
Інфраструктура Житлового Кварталу "Приозерний"
Освіта
Не далеко від Вас знаходяться два дошкільних навчальних заклади (ДНЗ №7, ДНЗ №9);
школа №3 та початкова школа. В сусідньому будинку діють гуртки по вивченню іноземних мов для дітей.
Спорт
В 600 м від кварталу знаходяться:
  • Спортивний комплекс "Старт" з закритим басейном;
  • Льодова арена (єдина в області);
  • Відкритий спортивний майданчик зі штучним покриттям;
  • Міський стадіон.
Здоров'я
В 600м від кварталу розташовані:
  • Новояворівська районна лікарня №1,
  • дитяча поліклініка,
  • приватні лабораторії,
  • стоматологія
  • вет-клініка.
Власна інфраструктура кварталу
На території кварталу передбачено комерційні приміщення під продуктові магазини, аптеки, перукарні, офіси для комфорту наших мешканців.
Безкоштовний огляд квартир
Надішліть заявку і наш менеджер зателефонує, щоб підтвердити вашу можливість переглянути квартири зсередини
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
+380 (96) 989 86 21

м. Новояворівськ
вул. Приозерна 3

Понеділок-П'ятниця з 09:00 до 18:00
Субота з 10:00 до 15:00

Made on
Tilda